0 850 305 65 65
Deri ve Zührevi Hastalıkları

Deri ve Zührevi Hastalıkları

Dermatoloji (Deribilimi), deri, saç, tırnak, vücut giriş kapıları (ağız mukozası gibi) ve Zührevi Hastalıkların (cinsel yolla bulaşan hastalıklar) tanı ve tedavisi ile ilgilenir.

VAN Yüzüncü Yıl Üniversitesi Dursun Odabaş Tıp Merkezi Dermatoloji Kliniği’nde dermatolojik muayene, takip ve tedavileri üstün nitelikli bir ekiple ve modern teknolojik yöntemlerle yapılmaktadır.


Fototerapi Ünitesi (Özellikle sedef hastalığı ve vitiligo tedavisinde), Dijital Dermatoskopi Cihazı (Ben tanı, takip ve tedavisinde), Kozmetik Dermatolojik uygulamalar(Botoks ile kırısıklık tedavisi ,dolgu enjeksiyonları, kimyasal peeling uygulamaları, Lyrai Nd-Yag epilasyon cihazı ile istenmeyen tüylerden arınma, cilt gençleştirme, HydraFacial ve varis, kılcal damar çatlamaları tedavi edilmektedir.) El ayak ve koltuk altı aşırı terlemeler ibotoks uygulamasıyla kontrol altına alınmaktadır. Kücük cerrahi müdaheleler,(Tırnak çekimi) Kriyoterapi(dondurma yoluyla tedavi) ve Elektrokoterizasyon cihazları ile VAN Yüzüncü Yıl Üniversitesi Dursun Odabaş Tıp Merkezi Dermatoloji Kliniği uluslararası modern standartlarda bir üniteye sahiptir.

BÖLÜMLERİMİZ
Adres: Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Dursun Odabaş Tıp Merkezi, 65000, Kampüs / VAN
Telefon: 0 850 305 65 65
E-Mail: hastane@yyu.edu.tr